1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
tel
 +380 44 5171903
skype
 KRYC
mail:
  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Май 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Відкритий Чемпіонат України з пересадкою в класі Platu25

Відкритий Чемпіонат України з пересадкою в класі Platu25 проводиться вже третій рік поспіль в традиційні дати святкування Дня Незалежності України з 24 по 26 серпня і другий рік знаходиться в офіційному календарі національних регат ВФУ. Регата зазвичай проводиться на різних акваторіях: Київського водосховища, на руслі Дніпра від шлюзу ГЕС до Русанівки і вздовж Березняківської набережної. Це дозволяє провести 15-20 перегонів, включаючи маршрутні і медальну гонку, і виявити найсильніший екіпаж країни в самих різних умовах. Застосовується пряме суддівство на воді. За правилами чемпіонату, кожні дві гонки, екіпажі за допомогою катерів змінювали свій човен на човен  суперників. Така система зводить нанівець можливість впливу матеріальної частини на результат і ставить гонщиків в рівні умови.
В цьому році суддівство здійснювала бригада під керівництвом Головного судді - Олександра Сича. Ампайрами на дистанції виступили Севастіан Лещенко, кращий інструктор Київського Гоночного Яхт-клубу травня і червня та Борис Швець - інструктор клубу, учасник Олімпійських Ігор в Ріо. Секретар бюро регати Вікторія Буряк забезпечувала точність підрахунку результатів і оперативність подачі інформації по регаті.


Чемпіонат зібрав учасників з Одеси, Києва, Кременчука, Запоріжжя, Київської та Одеської областей. З самого початку змагань проглядався склад фаворитів:
– Запорізько-Одеський екіпаж Валерія Полового - дуже сильний в перегонах на човнах такого типу,
–  команда GoFast Олександра Калістратова і Олега Несіна - володарі кубка Київського Гоночного Яхт-клубу цього сезону, що говорить сам за себе,
– технічна і зіграна в гонках розіграшу Кубка Kiev Racing Yacht Club (KRYC) команда Юрія Людоровского без сумніву небезпечний супротивник.
–  цікавий симбіоз зі складу корпоративної команди ТІС і чемпіона світу в класі кадет Олександра Ізарова на кермі. Олександр в складі екіпажу Ігоря Львова - срібний призер минулорічного Чемпіонату України в класі Platu25. Його суперник по класу 470 Олексій Зінченко зайняв позицію трімера спінакера в цьому ж екіпажі!
У регаті також взяли участь дві досить сильні жіночі команди: Анни Волохової зі Катериною Гуменко в ролі тактика, та всім відома команда DevchuliRacingTeam, посилена Анастасією Колесніченко на стерні і Анастасією Гафенко в ролі тактика. Неодноразовий володар кубка "Гетьмана" і чемпіон України в чвертьтонному класі Олександр Казнадій зі своїм екіпажем теж міг вагомо вплинути на підсумковий результат. Багато хто з учасників регулярно бере участь в клубних і національних гонках на Platu25 и цей човен для них доволі знайомій.


Прийшовши п'ятим в медальній гонці, бронзу чемпіонату України завоював запорізько-одеський екіпаж у складі Валерія Полового, Володимира Богомолкіна, Фелікса Файнберга, Валентина Климентьєва і Олега Ізюмцева.
Друге місце залишилось за GoFast Олександра Калистратова з Олегом Несіним на стерні. У складі команди: Олександр Попов, Віталій Сироватський, Дмитро Гром і Антон Соломко.
А Чемпіонами України став корпоративний екіпаж компанії ТІС з рульовим Олександром Ізаровим. Матроси: Олександр Зінченко, Лілія Плех, Ігор Дроздов і Микола Майборода - дуже технічний і зухвалий екіпаж, по праву зайняв першу сходинку підсумкового протоколу.
Нагородження переможців і гала-вечеря відбулися на території яхт-клубу Рів'єра Ріверсайд, де учасники змогли зняти напругу перегонових днів і обговорити регату в неформальній обстановці за келихом вина під партнерів клубу Winetime.
Чекаємо наступного чемпіонату країни 24-26 серпня 2017 року.
А вже 10-11 вересня 2016 року під завісу сезону відбудеться Чемпіонат м. Києва в класі Platu 25. Нас чекають цікаві перегони!

 

 

 

© Kiev Racing Yacht Club, Киев - 2017